رویداد دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه تجهیزات پزشکی ۲

  1. صفحه اصلی
  2. صفحه اصلی
  3. رویداد دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه تجهیزات پزشکی ۲
دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه تجهیزات پزشکی 2

رویداد دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه تجهیزات پزشکی ۲

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویداد که روز دوشنبه ۱۳ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می‌شود، ۶ استارت آپ حوزه تجهیزات پزشکی شامل «آوین»، «بادی آنالایزر»، «شریف سولار»، «هندی پاک»، «ونتیلاتور اورژانسی» و «دستگاه عفونت زدا» توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند.
همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.
شایان ذکر است حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://online.inif.ir/ch/demoday در این رویداد حضور یابند. متقاضیان همچنین می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۶۰۸۸۶۰۹-۰۲۱ تماس حاصل کنند.
پیشتر اولین دوره جذب سرمایه در حوزه تجهیزات پزشکی با حضور ۶ استارت‌آپ‌ فعال در این حوزه روز ۲۶ آبان ماه سال گذشته در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شده بود.
گفتنی است در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارایه می‌دهد، به طوری که هر طرحی را عاملان صندوق یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
فهرست