سایت های معتبر مهندسی پزشکی (قسمت اول)

سایت های معتبر مهندسی پزشکی

🔹 BMES

این سایت به معرفی رشته مهندسی پزشکی و موارد جانبی این رشته می پردازد. در سایت می توان به مواردی مثل: ژورنال های مهندسی پزشکی ، مراکز خدمات رسانی ، بولتن منتشر شده موسسه BMES و اخبار و رویدادهای مهندسی پزشکی برخورد نمود. همچنین اطلاعاتی درباره کاربرد الکترونیک در مهندسی پزشکی ، فصل هایی از کتب منتشر شده و LINK به سایت های مرتبط به مهندسی پزشکی را می توان در آنجا مشاهده کرد.

🔹 BMENET

سایتی است که به ارائه مطالبی درباره مهندسی پزشکی می پرازد. این مطالب شامل عناوین منابع اطلاعاتی و آموزشی ، کنفرانس های برگزار شده ، جوامع فعال در مهندسی پزشکی ، امکانات SEARCH در سایت ، انتشارات موسسه ، اطلاعات دانشگاهی و علمی و اخبار و رویدادهای مهندسی پزشکی می باشد.

🔹 cvistec

این سایت به معرفی خود و تولیدات خود و فناوری های انجام شده و سرویس ها و پشتیبانی های خود می پردازد. چند نرم افزار آنالیزی هم در این اینجا به چشم می خورد.

🔹 WHITEHEAD  INSTITUTE  FOR BIOMEDICAL RESEARCH

این سایت ارائه کننده اخبار تحقیقات انجام شده، برنامه های عمومی، مقالات علمی، مطالب فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی می باشد. همچنین امکان SEARCH در آن نیز وجود دارد.

🔹 IBMS

این سایت اخبار مفیدی را در اختیار قرار می دهد. همچنین در رابطه با علوم مختلف مربوط به مهندسی پزشکی نظیر علوم آزمایشگاهی ، علوم زیست پزشکی ، سلولی ، هماتولوژی و تصاویر مختلف نیز می توان اطلاعاتی را یافت. در اینجا به معرفی ژورنالها  و همچنین مجلات نظیر BIOMEDICAL SCIENTIDT هم می پردازد و پدیده های جدید و چشم اندازی از برنامه های آینده هم به چشم می خورد. در این سایت می توان عضو شد و اطلاعاتی را دریافت کرد. قابل ذکر است که امکان SEARCH نیز وجود دارد.

0 0 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین آرا
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
trackback

[…] بخش اول از معرفی سایت های معتبر مهندسی پزشکی به پنج سایت معتبر […]

trackback

[…] بخش اول و دوم ده سایت معتبر مهندسی پزشکی را به شما معرفی کرده […]